Company Logo


Компанія «Туристичний Лідер» почала свою діяльність влітку 2005 року. Основним завданням компанії була робота на внутрішньому ринку (оператор по Україні). Перший офіс був відкритий в столиці – м. Київ, другий через рік на Прикарпатті в м. Яремче (Івано-Франківська обл.) В Яремчі ми організували роботу приймання оператора і обслуговували туристів з усієї України, маючи своїх екскурсоводів, гідів і ряд маршрутів , екскурсійних програм.
У 2007 році ми випустили свій перший каталог по Карпатському регіону. Також компанія надавала послуги з обслуговування туристів з-за кордону. Компанія «Туристичний Лідер» одна з перших компаній яка почала організовувати інформаційно-методичні програми в Чорнобильську зону.
За рік ми обслуговували понад 3 тис. Осіб на території України (в’їзний і внутрішній туризм) і більше 4 тис. осіб отримували сервіс по виїзним міжнародними напрямками. У 2007 і 2008 були відкриті ще по одному офісу в Києві.
З 2007 року компанія «Туристичний Лідер» почала освоювати і міжнародні напрямки. Першим таким напрямком була Чеська республіка, і До 2008 ми випустили свій перший каталог по Чехії.
Безумовно криза 2008-2010 року вніс суттєві корективи в роботу компанії, багато напрямків втратили свою актуальність, а деякі офіси припинили свою діяльність.
На сьогоднішній день в компанії працюють висококласні фахівці в галузі міжнародного виїзного туризму, продажу авіаквитків, а в наші плани входить відновлення роботи на внутрішньому і в’їзному ринках. Ми формуємо туристичні пакети більш ніж по 20 напрямках.
Від себе особисто та від імені компанії дякую всім людей хто мав відношення до розвитку компанії «Туристичний Лідер», всіх хто залишив частинку своєї енергії на благо розвитку компанії.

З повагою.
засновник компанії Новиковський А.

Наші сертифікати:

Новіковський Олександр Миколайович: