Компанія «Туристичний Лідер» не новачок у сфері туризму. З 2005 року, відкривши свій перший офіс у центрі Києва за адресою: вулиця Лютеранська 3, ми займаємося організацією відпочинку по різних напрямах.

Спочатку, як оператор по Україні, ми приймали туристів, які бажали ближче познайомитися з історією, культурою, природою нашої країни.
Послугами компанії скористувалися ті, хто відпочивав на гірськолижних трасах «першого» Буковелю – ще задовго до того як він став популярним курортом.
Співробітники нашого офісу в м. Яремча допомагали туристам побачити самобутній гуцульський край, пройтися цікавими маршрутами та почерпнути багато нового від захопливих екскурсійних програм. Результат цієї плідної роботи – каталог по Карпатському регіону.

«Туристичний Лідер» одна з перших компаній, яка освоїла екстремальний вид туризму – організовані групові тури в Чорнобиль − зону відчуження в 30-ти км від Прип’яті.

Вивчення попиту й потреб наших клієнтів дало можливість не обмежувати поле своєї туристичної діяльності тільки територією України.
Тому, Чехія стала першою «ластівкою», а через два роки до неї додалися тури в Словенію та Угорщину.
Набутий за роки праці досвід, бажання удосконалюватися і розвиватися стали вирішальними чинниками участі компанії у подальшому освоєнні популярних туристичних напрямів.
З часом ми змогли запропонувати нашим клієнтам ще більше варіантів відпочинку, організовуючи подорожі до Болгарії, ОАЕ, Туреччини, Єгипту, Греції та Шрі-Ланка.

Пізніше – зосередилися на корпоративному сегменті, надаючи свої послуги великим вітчизняним і закордонним компаніям фармакологічного та аграрного секторів.
Але головним у нашій роботі завжди було й залишається не кількість пропозицій, а їх якість. «Або відмінно або ніяк» − з таким девізом наша компанія пройшла шлях від роздрібної агенції до одного із ведучих туроператорів.

Весь цей час ми тісно співпрацювали з міжнародними компаніями та корпораціями, запрошували у команду високо кваліфікованих працівників і навчалися самі.
Засновник «Туристичного Лідера» пропрацював 10 років у громадській організації АЛТУ (асоціація лідерів тур бізнесу України) і маючи 22-х річний досвід роботи у сфері міжнародного туризму, − залишається нашим головним бізнес консультантом.

——————————————————————————————————————–

У чому секрет успіху нашої компанії?


По-перше, у професіоналізмі та злагодженій праці команди однодумців, по-друге, у розумінні того, що клієнт і його побажання – завжди у пріоритеті й, втретє – репутація: ми не хочемо втратити довіру до себе.

——————————————————————————————————————–


Чим «Туристичний Лідер» кращий за інших?

Відповідь вже в самій назві компанії. Бути лідером, означає ніколи не зупинятися на досягненому та продовжувати ефективно працювати, не зважаючи на всі кризи і жорстку конкурентну боротьбу, залишатися у строю і надавати якісний сервіс обслуговування кожному клієнтові.
Компанії «Туристичний Лідер» це виявилося під силу. Підтвердження цьому – понад 50 000 туристів, які довірили нам організацію свого відпочинку.


З повагою.
засновник компанії Новіковський О. М.

Наші сертифікати: