Покатайтесь на верблюдах
Більшість людей візуалізують піраміди, коли думають про Єгипет. Що ж, це звучить круто, але їзда на верблюдах ще крутіша і захоплююча. Тож обов’язково покатайтеся під час відвідування.

Прогуляйтеся в Хан-ель-Халілі
Як один з най традиційніших базарів у Каїрі, Хан-ель-Халілі – унікальна пам’ятка як для туристів, так і для єгиптян. Там покупці можуть придбати всі сувеніри, які вони хочуть, і мають тривалі спогади про свою поїздку. Навіть просто ходити по вузьких провулках Хан-ель-Халілі та спостерігати за єгипетськими постачальниками – це виняткова можливість, яка дає змогу поринути в єгипетську культуру та її традиції.

Скуштуйте Кушарі
Як і сніданок, єгипетський обід пропонує широкий вибір різноманітних справжніх страв. Однак однією з найбільш традиційних страв, яку слід спробувати, відвідавши Єгипет, є кушарі. кушарі або кошарі складається з рису, макаронів, сочевиці і томатного соусу з часниковим оцетом, залитим на нього, а потім посипаним смаженою цибулею.

Відвідайте пустелю
Для всіх авантюристичних людей, що знаходяться там, заходьте на сноуборд у різних піщаних дюнах Єгипту по його широким пустелям. На висоті 140 метрів (459,3 футів) насолоджуйтесь тим, що вважається найкращим дюнним серфінгом у світі у Великому піщаному морі біля оазису Сіва.

Круїз по Нілу
“Маср Хебат Аль Ніл” – відома фраза, яку люди зазвичай говорять, коли згадується Ніл. Це означає, що Єгипет обдарований Нілом, оскільки його давня цивілізація, сільське господарство та життя були побудовані та процвітали завдяки Нілу. Незалежно від того, що ви відвідуєте Каїр чи Асуан на човні, круїзі чи фалоуці протягом години чи цілого дня, не залишайте Єгипет без круїзу по Нілу.

Відкрийте для себе Каїр
Каїр – місто тисячі мінаретів, прізвисько, яке відображає безліч мечетей, розташованих у різних його околицях. Ці мечеті були побудовані в Каїрі в різні епохи, що представляють правління різних королівств. Хоча мечеті є ісламськими спорудами, кожна має свою унікальну архітектурну красу, яка приваблює відвідувачів з усього світу.

Огляньте фараонські місця Єгипту
Луксор і Асуан розміщують найбільшу кількість фараонських місць в Єгипті. Тим не менш, Єгипет сповнений різних храмів, статуй та фараонських місць, де туристи можуть побувати.

Хочу в Єгипет!

12.09.2019 Єгипет

2 thoughts on “Що слід зробити в Єгипті?”

  • Dorison says: 01.10.2019 at 12:27    Reply

    Здравствуйте, что именно Вы не поняли ?

  • Дмитрий says: 01.11.2019 at 01:50    Reply

    Перше, що спадає на думку, коли думаєш про цю країну, це Єгипетські піраміди і Сфінкс в Гізі. Їх варто подивитися тільки тому, що це єдине чудо світу, яке «дожило» до наших днів. Друге, що слід зробити, це поплавати на човні з півдня на північ по річці Ніл. А тим, хто боїться крокодилів, найкраще поплавати по східному березі і помилуватися на мальовничі береги в районі Луксора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Your rating was